PORTFOLIO

Portfolio našich rodinných domů

Pro mladou rodinu jsme navrhli přízemní dům 4+kk. Dispozice obsahuje dva dětské pokoje, dvě koupelny, ložnici pro rodiče i velkou obytnou místnost, ve které bude celá rodina trávit společné chvíle u krbových kamen s výměníkem.

Novostavba rodinného domu na místě, které má úžasné kouzlo. Přímo naproti baroknímu zámku v Panenských Břežanech. Rozhodli jsme se respektovat tento prostor a zvolili jednoduchý tvar domu s poměrem stran 2:1. Dům má sedlovou střechu a přidává do klasické architektury, kterou jsme se inspirovali, moderní prvky.

RD Bašť

27.03.2017

Rodinný dům v obci na východ od Prahy má dispozici 5+kk. Dům je postaven pomocí systému MedmaX - tvárnic z expandovaného pěnového polystyrenu, který se vyplnění betonovou směsí.

RD Bašť

25.01.2017

Novostavba rodinného domu na rohové parcele, přímo u vjezdu do obce Bašť. Dům kombinuje klasické tvary s moderní architekturou.

Byli jsme osloveni, abychom našli vhodné řešení pro přestavbu původní stavby. Po bližší pohledu bylo jasné, že původní stavba rodinného domu k přestavbě vhodná není. Proto jsme se rozhodli navrhnout investorovi variantu přestavby stodoly, která stála na vyvýšené části pozemku.